Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/gazetep2/nayayinlari.com/vqmod/vqmod.php on line 684
Ofelya Son Dans Yakup Güneş -
Browse categories
sepetim 

Tags: Ofelya Son Dans Yakup Güneş, ,

Ofelya Son Dans Yakup Güneş

  • Ex Tax: 17.00TL
  • Brands na yayınları
  • Product Code: OfelyaSonDansNA
  • Availability: In Stock

17.00TL

25.00TL

Kitaptan  Derler ki Medyad topraklarının güneyinde zalim Hacac’ın komutasında barbar bir ordu a..


Kitaptan

  Derler ki Medyad topraklarının güneyinde zalim Hacac’ın komutasında barbar bir ordu acımasız yöntemlerle önüne çıkan her şeyi yok ediyordu.

   Barbar Hacac’ın ordusu on yedi yaşından büyük bütün erkekleri kılıçtan geçirip, kadınları esir alıp cariyeleri arasına katarak tecavüz ederlerdi.

   Zalim Hacac barbar ordusuyla Medyad topraklarına yaklaştığında Porsor’un babası Ezdi elindeki küçük ordusuyla birlikte, Hacac’a karşı sarsılmaz bir irade ile durur. Bin kişilik yiğit bir ordu beş bin kişilik barbar bir orduya karşı güçlü bir inanç, sarsılmaz bir irade ile büyük bir cesaretle amansız bir savaş yürütür. 

 Ofelya’nın Yazarı Yakup Güneş, Son Dans başlığı altında derlediği bu yeni kitabıyla okurlarına herbiri birbirinden güzel hikayeleriyle hayata dair dersler içeren aşkı, dostluğu, mertliği,  insan sevgisini, ihaneti, ihtirası, doğa sevgisini ve de açgözlülüğü işlemiş; sağlam temeller üzerine kurulu bu hikayelerden zevk alarak okuyacaksınız…

                                                                                                                                                            Ali Fuat Kop

Kitap Özelikleri
Yazar Yakup Güneş
Marka Na Yayınları
ISBN 978-625-7085-10-6
Sayfa 176
Basım Yılı 2020

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good